Apraksts

Orientēšanās ir sporta veids, kura laikā dalībniekam, vadoties pēc kartes vai kompasa, jādodas kādā no izvēlētajām orientēšanās distancēm un jāatrod kontrolpunkti dabā. Arī Vecumnieku apkārtnē izveidotas 4 dažādas orientēšanās trases - Pavēles distance 1 (rezultāti apskatāmi šeit), Pavēles distance 2 (rezultāti apskatāmi šeit), Rogainings (rezultāti apskatāmi šeit) un Pastaigu taka.
Pavēles distances 1 gadījumā dalībniekam jāatrod 24 kontrolpunkti secībā 1., 2., 3., 4., utt., izvēloties ceļus un neceļus līdz kontrolpunktiem pēc pašu ieskatiem – šīs distances garums ir 4,6 km (pa gaisa līniju).
Pavēles distances 2 gadījumā noteikumi tādi paši kā Pavēles Distancei 1, tikai garāks kopējais maršruts – 7 km pa gaisa līniju, un kopā jāatrod 28 kontrolpunkti. Rogaininga distancē dodoties, tiek limitēts laiks – 40 minūtes, kuru laikā dalībniekam pēc iespējas ātrāk jāatrod vairāk kontrolpunktu – kurus viņš apmeklēs, jāizvērtē pirms došanās trasē.
Pastaigu takas distances gadījumā nav nekādu ierobežojumu – gluži vienkārši to var doties pēc brīvas izvēles, pārbaudot savas orientēšanās prasmes, un aplūkojot Vecumniekus no citādāka skatupunkta – šīs distances laikā ir jāatrod vārdu savienojums, tā burti paslēpušies katrā no kontrolpunktiem.


NB! Ko darīt, ja esi īstajā kontrolpunkta vietā, taču QR koda un kontrolpunkta nav? Visticamāk, tas ir nopostīts.
Lai organizatori varētu atjaunot to pēc iespējas ātrāk, un arī citi dalībnieki varētu atzīmēties, paziņo ar SMS, rakstot uz tālr.: 25464261, norādot kontrolpunkta numuru. Aplikācijā manuāli jāievada kods 99999, kurš vēlāk rezultātos tiks aizstāts ar īsto, ja izrādīsies, ka KP tiešām ir bojāts vai pazudis.

Cenas

Bezmaksas
Ieteikt: