Apraksts

Piedāvā kompleksu tūrisma pakalpojuma piedāvājumu, kas vērsts uz ģimenēm ar bērniem, tajā pat laikā nodrošinot iespēju lielākām kompānijām apmeklēt šo vietu un piedalīties dažādos retrītos, veselīga dzīvesveida aktivitātēs un pasākumos, darboties meistarklasēs, baudīt, vērot, izzināt neskarto dabu, laivot pa upi vai vienkārši restartēties romantiskā gaisotnē vērojot naksnīgi zvaigžņotās debesis kupolu teltīs. 

Kupola telts "Ozoli"

Atrodas ozolu parkā. Tā ir piemērota dažādu pasākumu organizēšanai - retrīti, veselīga dzīves veida aktivitātes un pasākumi, meistarklases, degustācijas un citām aktivitātēm pēc Jūsu vēlmēm. Piemērota kompānijām līdz 25 personām. Tā ir labiekārtota un izmantojama laika periodā no aprīļa līdz novembrim. Duša, WC, siltais/aukstais ūdens, elektrība, virtuves zona pieejam turpat esošajā muižā.

Kupoli "Bērzi"

Pieejamas četras kupola teltis "Bērzi" ar panorāmas skatu - naksnīgo zvaigžņu vērošanai, kas atrodas pasakainā bērzu birzī ar skatu uz Paņemūnes mežu. Kupoli ir piemēroti ģimenēm un kompānijām līdz 6 personām. Tā ir labiekārtota un izmantojama laika periodā no aprīļa līdz novembrim. Duša, WC, siltais/aukstais ūdens, elektrība, virtuves zona pieejam turpat esošajā muižā.

Citi pakalpojumi:
  • Apartamenti muižas ēkā
  • Nakšņošana (grupām no 10 -200 personām, skolas ēkā)
  • Pārvietojamā kubla un pirts noma
  • Kajaku (10gb klasiskie un 2gb trīsvietīgi) un piepūšamo SUP dēļu (15gb) noma
  • 5 kristālcaurspīdīgās laivas

 

 

Cenas

Kupola telts īre:
Kupola telts, 27 m2: no 65 EUR/diennaktī
Kupola telts, 50 m: no 140 EUR/diennaktī

Kajaku un SUP dēļu īre:
Kajaki: sākot no 8 EUR/h
SUP dēļi: no 8 EUR/h

Parka īre korporatīvajiem pasākumiem, kāzām u.c. - 250 EUR/diennakts

Izmitināšana grupām: 9-19 EUR

Ieteikt: