Apraksts

Klusumā un mierā, prom no Rīgas kņadas, šeit ir iespēja izbaudīt Zemgales dabas daudzveidības pievilcību - īpašiem pasākumiem, bērnu ballītēm, izglītojošiem semināriem un nometnēm lauku mājās. Divstāvu guļbaļķu māja ar 6 guļamistabām (iespēja izmitināt 17 personas), viesību telpu, virtuvi un pirti ir lieliski piemērota gan mazākiem, gan lielākiem pasākumiem.
Gar lauku mājām „Līčupes” Iecavas upīte met skaistu loku. Turpat ved meža sajūtu taka, kur iespējams baudīt mierpilnu pastaigu. Saimnieki izveidojuši daudzveidīgu piedāvājumu - sākot ar pirts un gadskārtu rituāliem, iespēju svinēt svētkus, iznomājot telpas svinībām un nakšņošanai, baudīt saimnieka bišu ievākto medu, līdz pat laivošanai pa Iecavas un citām novada upēm.


Piedāvājumi
  • Piedāvā iepazīties ar senajiem latviešu amatiem – biškopis (bišu dravas apskate un medus sviešana, medus un bišu produktu tirdzniecība) un pirtnieks (pirtnieka pakalpojumi – relaksējošs pirts rituāls, pirtīžas, u.c.)
  • Naktsmītne
  • Pirts īre
  • Telpa viesībām un semināriem līdz 40 cilvēkiem (pieejams video projektors, ekrāns)
  • Latvisko rituālu organizēšana un vadīšana – uguns rituāli gadskārtās, mičošana
  • Makšķerēšana gan dīķī, gan Iecavas upē
  • Kanoe laivu noma - 4 trīsvietīgas kanoe laivas ar aprīkojumu (vestes, airi, drošības mantu maisi), ar nogādāšanu klientu izvēlētajā vietā

Cenas

Teritorijas un telpu īre
Lauku mājas īre svinīgam pasākumam: sākot no 250 EUR (par papildus samaksu nakšņošana) 
Telpu īre semināriem: sākot no 25 EUR/h

Nakšņošana
Nakšņošana lauku mājā: 70 EUR/pers., katrs nākamais + 20 EUR
Citi pakalpojumi
Kanoe laivu noma: sākot no 25 EUR/laiva/dienā + piegādes izdevumi
Bišu dravas apskate un medus sviešana (līdz 2 h), līdz 8 pers.: 50 EUR

 

Ieteikt: