Bauskas novads ir bagāts savā dažādībā - bagāts ar dabas un kultūrvēstures vērtībām, vietām, kas piesātinātas ar vēstures faktiem un liecībām, ievērojamām personībām, kuras atstājušas zīmīgas pēdas mūsdienu paaudzēm, kultūrvietām, kas ļauj izbaudīt kultūras norises līdz pat šobaltdienai, un dabu, kas nebeidz pārsteigt ikkatrā gadalaikā. Katra no lokācijām glabā savu noslēpumu, kopumā veidojot neatkārtojamu vietas savdabību un unikalitāti.
Tāpēc izzini šīs lokācijas, piedalies mūsdienu dārgumu medībās un atklāj Bauskas novadu no jauna!

Geocaching jeb slēpņošana mūsdienās tiek pielīdzināta "dārgumu medībām" - šie slēpņu atradumi nav uztverami gluži kā burtiski dārgumi, bet dārgumi vietu izzināšanā, redzesloka paplašināšanā un jaunu zināšanu apguvē.
Bauskas novadā ir izvietoti vairāk nekā 50 geocaching slēpņu, tūrisma un dabas objektu tuvumā, kā arī jaunatklājumu vietās Vecumnieku, Iecavas, Rundāles un Bauskas apkārtnē. Līdz šim Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs ir izveidojis 13 jaunus slēpņus, pamatoti izvietojot tos konkrētās lokācijās, izceļot vietas unikalitāti un savdabību.


Apskati kopējo slēpņu karti www.geocaching.com vai mobilajā lietotnē GEOCACHING (GooglePlay vai App store) un veido savu slēpņošanas piedzīvojumu!

 

Esi atbildīgs un ievēro visus slēpņošanas nosacījumus, it sevišķi vienu no svarīgākajiem - atrasto slēpni novieto turpat, kur atradi, lai citiem arī slēpņošanas prieks!

Ieteikt: