Bauskas novada tūrisma informācijas centrs izveidojis karti, kurā atzīmēti apskates objekti, kafejnīcas, rotaļu laukumi, atrakcijas, piknika vietas, rotaļu un ballīšu istabas.

Ideja par šāda piedāvājuma veidošanu radās jau  2016. gadā, kad tika izdots tematisks buklets “Brīvdienas ģimenēm ar bērniem Bauskas apkārtnē”, kas šo gadu laikā ir bija ļoti pieprasīts. Izstrādājot šo bukletu tika domāts par lietām, kas svarīgas  māmiņām ar maziem bērniem, tāpēc objektu iekļaušanai šajā bukletā  tika izveidoti kritēriji.  

Piemēram, pie objektu aprakstiem esam norādījuši tā piemērotību konkrētām bērnu vecuma grupām (piemērots mazuļiem/ pirmsskolas vecuma bērniem/ skolas vecuma bērniem/ pusaudžiem). Vecāku ērtībai esam norādījuši arī ģimenes biļetes cenas un dažādu, bērniem svarīgu, pakalpojumu pieejamību gan apskates objektos, gan kafejnīcās (kā bērnu pārtinamo virsmu, uzliktni podam, bērnu barošanas krēsliņu, rotaļu stūri utml.). Pie objektiem ir norādīti arī ierobežojumi, kas pārsvarā ir pārvietošanās ierobežojumi atsevišķās muzeju vietās.

Ņemot vērā jaunās tendences, šogad tika lemts šo informāciju pārcelt interneta vidē, pievienojot informāciju arī par rotaļu laukumiem, piknika vietām un ballīšu istabām. 

Pēc apmeklētāju atsauksmēm
TOP  objekti:

TOP  ēdināšanas vietas: 

 

Ieteikt: