Jūnija vidū uzsāks Kalna un Zaļās ielas seguma atjaunošanas un rotācijas apļa izbūves darbus

Plānots, ka 2024. gada jūnija otrajā pusē tiks uzsākta Kalna un Zaļās ielas seguma atjaunošana, kas radīs satiksmes ierobežojumus un palielinās laiku Bauskas pilsētas caurbraukšanai. Paredzēts, ka būvdarbi turpināsies līdz vēlam rudenim.

Galvenie plānotie būvdarbi ir asfaltbetona seguma atjaunošana Kalna un Zaļās ielas brauktuvei posmā no Mēmeles tilta līdz Lidlauka ielai, t. sk. seguma atjaunošana esošajā Kalna/Zaļās un Uzvaras ielas lokveida krustojumā.

Darbi tiks sākti ar seguma izlīdzinošo frēzēšanu, seguma remontu, aku vāku nomaiņu un turpinot ar asfalta kārtu ieklāšanu.

Pēc seguma atjaunošanas tiks atjaunoti brauktuves horizontālie apzīmējumi. Kalna ielas posmā tiks ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas, paredzot vienu pamatjoslu katrā virzienā, iepriekšējo divu joslu vietā. Šāds satiksmes organizācijas risinājums daļēji nodrošinās satiksmes mierināšanas funkciju, novēršot apsteigšanas manevrus blīvā satiksmes plūsmā, kā arī palielinot satiksmes brīvtelpu starp tranzīta autosatiksmi un gājēju ietvēm.

Paredzēts veikt arī tilta pār Mēmeli seguma atjaunošanu. Esošajam tiltam iecerēts veikt atjaunošanas darbus: segas un hidroizolācijas nomaiņu, jaunu deformācijas šuvju izbūvi, margu krāsošanu.

Projekta ietvaros plānota arī rotācijas apļa izbūve Kalna ielas sākuma posmā ar Mēmeles ielas un Dārznieku ceļa pieslēgumiem.

Vairāk informācijas par veicamajiem remontdarbiem un satiksmes organizāciju meklē Bauskas novada mājaslapā ŠEIT

Ieteikt: