Izveidots audio gids “Iepazīsti Rundāles apkārtni!”

21. februārī tika atzīmēta Starptautiskā gidu diena. Lai veicinātu plašāku novada objektu atpazīstamību un atzīmētu gida dienu, Bauskas novada TIC izveidojis bezmaksas audio gidu “Iepazīsti Rundāles apkārtni!”, kas pieejams latviešu un angļu valodās.

Jaunais audio gids veidots tā, lai interesenti apkārtni un objektus varētu iepazīt ar auto vai velo palīdzību. Tā pat kā iepriekšējie TIC veidotie audio gidi, arī šis audio gids izveidots izi.travel aplikācijā, un to var noklausīties savā mobilajā ierīcē. Bezmaksas WiFi audiogida lejuplādei, pieejams audio gida sākumpunktā - Mežotnes pilskalnā.

Maršrutu iesakām sākt ar Mežotnes pilskalna kompleksa iepazīšanu. Te atrodas plašs auto stāvlaukums, apskatāma Mežotnes baznīca (iepriekš piesakot) un Mežotnes pilskalna komplekss. Tālāk maršruts ved gar Lielupes krastu, piestājot pie pontona tiltiņa, uzzinot stāstu arī par Mežotnes pili. Audio gidā iekļauts arī stāsts par Mazmežotnes muižu, Rundāles pili, parku un rožu dārzu, Rundāles ūdensdzirnavām un saules pulksteņiem, Bērsteles baznīcu, Svitenes muižu, pili, parku un kapliču.

Rundāles apkārtnes iepazīšanai jāplāno vesela diena vai nedēļas nogale, tāpēc aicinām ieplānot laiku gardai maltītei, nakšņošanai un citām aktivitātēm!

Visi mūsu izveidotie audio gidi apskatāmi platformā izi.travel.

Ieteikt: