Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs platformā izi.TRAVEL izveidojis vairākus bezmaksas audio gidus latviešu, krievu, angļu valodās. To iespējams noklausīties gan datorā, gan mobilajā tālrunī.

Praktiski padomi izi.TRAVEL lietotnes lietošanai mobilajā tālrunī: 
Lejuplādējiet aplikāciju izi.TRAVEL. Atrodiet Bauska un izvēlieties maršrutu.  Maršruts veidots tā, ka to sākot automātiski būs redzama karte un Jūsu atrašanās vieta. Ieejot objekta iezīmētajā teritorijā, informācija par to sāks skanēt automātiski. Lai tā būtu vairāk kā pastaiga, maršrutu var turpināt, nestāvot pie katra objekta visu ieraksta laiku,  bet veltīt objekta apskatei tik laika,  cik ir vēlmes un doties nākamā objekta virzienā, kur atkal ieejot tā teritorijā, sāks skanēt nākamais stāstījums. Vienīgi, ja izvēlēsieties noklausīties un noskatīties You Tube video (ieslēdzot internetu), ir jāatceras no tā iziet pirms tiek sasniegta nākamā objekta teritorija. Lietot šo audio gidu ir ērti un viegli, bet, ja tomēr rodas jautājumi, aicinām sazināties ar Bauskas Tūrisma informācijas centru.  izi.TRAVEL ir bezmaksas platforma, kurā atrodami vairāk kā 10 000 multimediāli gidi par pilsētām un muzejiem visā pasaulē. To 2011.gadā izveidojuši Nīderlandes novatori kopā ar Šveices investoriem ar mērķi savienot pilsētas, muzejus un to stāstus ceļotājiem inovatīvā veidā – ar globālu, atvērtu un bezmaksas platformu.


Audio gids “Iepazīsti Bausku!” 
(latviešu, krievu, angļu, lietuviešu un igauņu valodā) .
Tā ir apmēram divu stundu gara informatīva un nedaudz muzikāla pastaiga, kura sākas Bauskas rātslaukumā un noslēdzas “Velosētas” pagalmā.  Maršrutā iekļauti teksti, bildes un audio ieraksti par 33 objektiem – dažādām ēkām, kultūras pieminekļiem, vides un dabas objektiem, stāstījumi par upēm un pilsētas simboliem. Audio gidā ir iekļauti arī  nelieli muzikāli You Tube video, kas piešķir pastaigai dzīvīgumu un parāda arī baušķenieku talantu  un mīlestību uz mūziku. Šī pastaiga, mūsu prāt, būs interesanta ne tikai pilsētas viesiem, bet arī vietējiem iedzīvotājiem.


Audio gids “Iepazīsti Iecavu!”
(latviešu, krievu, angļu valodā)
Tā ir apmēram divu stundu gara informatīva un nedaudz muzikāla pastaiga, kas sākas pie Iecavas luterāņu baznīcas un noslēdzas pie Iecavas lielgabaliem.  Maršrutā iekļauti teksti, bildes un audio ieraksti par 32 objektiem – dažādām ēkām, kultūras pieminekļiem, vides un dabas objektiem, stāstījumi par upi un  objektiem, kuri šobrīd dabā vairs neeksistē. Audio gidā iekļauti arī citi interesanti objekti ārpus noteiktās pastaigu takas, kurus ikviens var apmeklēt ar auto vai velosipēdu, vai noklausīties audio ierakstu, apskatīt bildes, tādejādi uzzinot par Iecavu nedaudz vairāk. 


Audio gids “Bauskas ebreju stāsts”
(latviešu, krievu, angļu valodā)
Stāsts par nozīmīgu Bauskas kultūras mantojuma daļu. Tā ir stundas gara pastaiga, kurā iekļauti 18 objekti  - ebreju kopienai nozīmīgas ēkas, stāsti, tradīcijas  un piemiņas vietas. Audio gids sniedz īsu ieskatu ebreju kopienas dzīvē Bauskā.


Audio gids “Iepazīsti Rundāles apkārtni”
(latviešu, angļu valodā)
Audio gids Rundāles apkārtnes iepazīšanai. Tas ir dažu stundu garš maršruts, kurā iekļauti 17 objekti  - nozīmīgas ēkas, tūrisma objekti, nedaudz vēsturisku faktu, kā arī dabas objekti. Audio gidā paredzēts attālumus starp objektiem veikt ar auto vai velo palīdzību, bet nokļūstot līdz objektam doties pastāigā, lai to tuvāk apskatītu un iepazītu.


Audio gids “Rundāles pils franču dārzs”
(latviešu, krievu, angļu, lietuviešu, igauņu, vācu, japāņu, korejiešu, spāņu, franču, itāļu valodā)
Ekskursija tūrisma sezonā (vasarā) ar elektromobili audio gida pavadībā pa franču dārzu ~20 minūtes, ko nodrošina IK “Somnium”. T. 2916 9034; emobilis@inbox.lv. Ekskursija ar audio gidu ir par maksu!


Digitālais gids “Rundāles pils muzejs un dārzs”
(latviešu, krievu, angļu, lietuviešu, vācu valodā) 
Ar gida palīdzību iespējams iepazīt Rundāles pili, eksponātiem. 


Audio gids "Iepazīsti Vecumnieku apkārtni!"
(Latviešu valodā)
Audio gidā kopumā iespējams noklausīties 29 aizraujošus stāstus par dažādām tūristu piesaistes vietām un ievērojamiem objektiem, iekļaujot Vecumnieku, Valles, Kurmenes, Bārbeles, Skaistkalnes un Stelpes pagastus.