Ieteikt:

19. Novembris, 2023

no 16:00 līdz 18:00 10 EUR Biļetes

Koncertspēle "Es šonakt būšu laimīgs".

„Tas būs skaists un krāšņs koncerts, kurā labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas garantētas!” sola Baiba, piebilstot: „Šajā koncertā ar dziesmu spēles elementiem uz skatuves satiksies lieliska komanda – Uldis, Normunds, es kā arī Iecavas talantīgie cilvēki. Mūsu galvenā vēlme: lai ikviens koncertu varētu baudīt ģimenes lokā vai kopā ar draugiem, klausoties un izdziedot sirdij tuvas un mīļas dziesmas.

„Tas, ka mēs – Baiba, Marhils un es pēc ilgiem laikiem atkal būsim kopā, ir tāds notikums, kas noteikti jāredz, jo šāda iespēja gadās tikai vienu reizi vairākos gados,” ir pārliecināts mūziķis Normunds Jakušonoks. „Dziesmu duelis būs lieliska iespēja satikties ar cilvēkiem, kas mīl mūziku un dziesmas, kam pašiem patīk dziedāt un izklaidēties.”

Mūziķis atzīst, ka cer un gaida publikas iesaistīšanos un līdzdziedāšanu: „Manuprāt, šis vakars būs latviešu dziedāšanas kulminācija, kad līdzi dziedāt varēs visi, jo dziesmas būs pietiekami pazīstamas un līdzi dziedamas. Domāju, ka tas būs labs piedzīvojums gan mums, gan visiem klausītājiem!”

Arī mūziķis Uldis Marhilēvičs ir patiesi gandarīts par to, ka šajā vakarā viņš sastapsies ar Baibu Sipenieci-Gavari un Normundu Jakušonoku: “Piedāvājums vadīt šo vakaru radīja prieku un līksmību, jo mums visiem trim vienmēr kopā ir patiešām fantastiski jautri. Domāju, ka tas ir galvenais iemesls, la satiktos ar cilvēkiem, kuri vēlas vakaru pavadīt priecīgi un laimīgi.”

„Mums Latvijā nav daudz tādu koncertšovu, kurā tu kā skatītājs varēsi dziedāt līdzi lielākajai daļai dziesmu. Protams, ir atsevišķi mākslinieki, kuru daiļradi tu pārzini un vari dziedāt līdzi viņu dziesmām, bet tavs laulātais draugs klusē, jo vienkārši izbauda mūziku. Savukārt šo vakaru veidosim tā, lai varētu dziedāt līdzi visi, kas vēlas, un kas gan var būt labāks par iespēju iet uz koncertu izdziedāties no sirds?” ir pārliecināti šova veidotāji piebilstot„Ja būs vēlme palīdzēt savai komandai atminēt dziesmu, to varēs darīt. Tāpat arī varēs celties kājās un dejot, ja radīsies tāda vēlēšanās. Vēlamies šo pasākumu pārvērst par īstiem svētkiem – par koncertu ar pievienoto vērtību!”

Koncertspēlē piedalīsies Iecavnieki: Normunds Vāvers, Ilva Vansoviča, Alma Spale, Mareks Pelsis, Laura Līcīte, Ingrīda Draudziņa.

Biļetes bilesuparadize.lv: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/133696

un Iecavas kultūras nama kasē.

Iecavas Kultūras nams