Filtri

Latviskā pirts "Dvēseles dziednīca"


19. gadsimta zemnieku sētas “Everti” ansamblī ieskauts latviskais pirts rituāls “Dvēseles dziednīca”. Dziednīcas pamatprocedūras ir: sildīšanās, skrubis, pēršanās, maska. Pirts rituāls tiek pielāgots katrai personībai individuāli. Procedūru ilgums atkarīgs no cilvēku skaita un vajadzībām, bet apmēram no 3-5 st., zāļu tēja, kāds našķis, slotas ir iekļauti cenā. Katram periodam un laika ritējumam ir sava nozīme, kas arī attiecīgi tiek pielāgots pirts rituālā, piemēram, ievu ziedu pirts - dvēseliskas piedošanas un pieņemšanas enerģijai, ceriņu ziedu pirts- sirds čakras un mīlestības enerģijai, maijpuķīšu pirts – dabīgam skaistumam un šarmam.
Šeit apmeklētājiem dažādos gadalaikos iespējams piedalīties ne tikai pirts rituālos, bet arī meistardarbnīcās, semināros, neirografikas nodarbībās, gadskārtu ieražās, bet augustā – ikgadējā brīvdabas festivālā “Laika Rata pietura Evertos”.  
No 2022. gada pieejams arī Evertu Meditāciju labirints – publisks, vienmēr atvērts, to var apmeklēt vienatnē vai grupās, vai speciāli organizējot īpašu notikumu. Tas ir piecu labirintu ansamblis, kas sevī ietver četru stihiju garu ceļus, un centrālo visu savienojošo, bezgalīgās, mūžīgi atjaunojošās Dievišķās Mīlestības enerģijas labirintu.


Piedāvājumi
  • Tematiski pirts rituāli un procedūras pirtnieku pavadībā (dzimšanas dienas pirts, dziedinošais, pirms mazuļa ieņemšanas, attiecību stiprināšanas, pāreja meitas/puiša kārtā, līgavas, līgavaiņa, līdzināšanas), u.c. pirts rituāli
  • Astroloģiskas konsultācijas un neirografikas-estētiskā kouč-sesija
  • Saimes rit-rits (darba kolektīva, ģimenes, komandas saskaņas vai vecmeitu ballītes īpaši izstrādāta programma, kuras pamatā ir pirts, skaņu terapija, neirografika un astroloģija)
  • Pirts īre
  • Dāres (saietu māja semināriem, meistarklasēm, retrītiem) īre – līdz 50 pers.
  • Sētas un kopējās teritorijas īre
  • Nakšņošanas iespējas līdz 30 pers.
Atpakaļ Lasīt vairāk