Sv. Jēkaba ceļš tiek veidots Latvijā un Eiropas Savienībā, kā kristīgās vērtībās balstītas savienības nostiprināšana, lai veicinātu un attīstītu svētceļojumu tradīcijas Eiropā kopumā, tai skaitā katrā valstī atsevišķi. Mūsu kopīgais mērķis ir veicināt Eiropas valstu kultūras apmaiņu starp Sv. Jēkaba ceļa pilsētām, rajoniem, reģioniem, lai apliecinātu Eiropas kultūras identitāti un tās vērtības, tāpat arī veicināt vietējā un starptautiskā līmenī mūsu unikālā vēsturiskā, kultūras un intelektuālā mantojuma izplatīšanu.

Kopējais Latvijas Sv. Jēkaba ceļa garums ir 562 km. Tas sastāv no 24 etapiem. No sākuma punkta Valkā pie Igaunijas robežas līdz Rīgai ir 12 etapi (280 km).

No Rīgas līdz Lietuvas robežai ceļa veikšana ir iespējama divos veidos: 6 posmi līdz Žagarei (133 km) vai Sv. Meinarda ceļš – 6 posmi līdz Skaistkalnei (149 km).

Visa maršruta apraksti un posmi. ŠEIT

Bauskas novada posms:

Ērtai izmantošanai etapi, kas šķērso Bauskas novadu, apkopoti PDF kartē, kopā ar ēdinātājiem un naktsmītnēm, kā arī vietām, kurās iespējams iegūt zīmogu svētceļnieka pasē. Tā pieejama latviešu valodā, angļu valodā, kā arī krievu valodā.