Bauska ir neatklāts un perspektīvs semināru un konferenču tūrisma galamērķis. Šeit  iespējams organizēt korporatīvos pasākumus senatnīgā gaisotnē kādā no apkārtnes pilīm, muižām vai atpūtas kompleksiem. Izvēloties Bauskas apkārtni, Jums būs iespēja ceļot cauri dažādiem gadsimtiem, jo apmēram 10 km rādiusā ap Bausku atrodas Latvijas arhitektūras un mākslas  pērles - Rundāles, Bauskas un Mazmežotnes pilis, kurās iespējams organizēt seminārus un konferences.   

Pēc konferences iespējams noorganizēt dažādas gadsimtam un vietai atbilstošas aktivitātes un baudīt īpašus ēdienus. Kas var būt labāks kā pēc saspringtas dienas relaksēties, dodoties pastaigā pa franču vai angļu parku, noklausoties senās mūzikas koncertu vai vienkārši pils vai muižas viesnīcā atpūsties un uzkrāt spēkus jaunai dienai.  Bauskas apkārtne ir pazīstama arī ar saviem seno spēkratu muzejiem, alusdarītavu, te iespējams vērot, kā top vietējo mājražotāju gardumi.

Bauskas apkārtnē iespējams rīkot konferences līdz 150 dalībniekiem.

Bauska atrodas vien 60 km vai nepilnas stundas brauciena attālumā no Rīgas pie Via Baltica maģistrāles, kas savieno Baltijas valstu galvaspilsētas. Bauska ir vieta, kur satiekas ne tikai upes un gadsimti, bet arī vieta, kur satiekas cilvēki, kas vēlas iepazīt, uzzināt un nobaudīt.

Ieteikt: