Notiks apceļošanas akcija "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!"

Jau septīto gadu no 1.maija līdz 30.augustam Bauskas novada pašvaldība Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā organizē kopīgu tūrisma akciju “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas - Lietuvas pierobežas reģionā,  veidojot kopīgu tūrisma maršrutu un popularizējot tūrisma apskates objektus un uzņēmumus.

Šogad akcija norisināsies no 1.maija līdz 30.augustam. Akcijā aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan kopā ar savu ģimeni, gan draugiem! Akcijā var piedalīties jebkurš Latvijas un Lietuvas iedzīvotājs, kurš sasniedzis 7 gadu vecumu.

Akcijas norises laikā akcijas dalībniekiem jāapmeklē 16 objekti, kas iekļauti apceļošanas akcijā, jāizpilda uzdevums  un jānofotografējas pie objekta. Zīmogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt Bauskas, Vecumnieku,  Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot uzdevuma atbildi un fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam! Katrs akcijas dalībnieks varēs saņemt arī nelielu suvenīru - pastkarti (pēc zīmoga saņemšanas) par paveiktajiem uzdevumiem konkrētajā pašvaldībā.

Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros līdz 1.septembrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām -  8 velosipēdiem. Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu to ieguvējiem tiks organizēts 2023.gada 9.septembrī Skaistkalnē  (Latvijā).

Sīkāk par akcijas objektiem, akcijas noteikumiem , kā arī pierobežas tūrisma piedāvājumu un aktualitātēm var uzzināt Facebook lapā @kaiminizemgale un projekta mājas lapā šajā saitē https://sites.google.com/view/kaiminizemgale/nolikums-nuostatai 

! Daži akcijas uzdevumi ir izvietoti pie apskates objektiem, ja dalībnieki vēlas izpētīt apkārtni sīkāk, šos objektus var apmeklēt objekta darba laikā, atbilstoši noteiktajai ieejas maksai. Lai saņemtu akcijas zīmogu, ir jāizpilda uzdevums, objekts nav jāapmeklē!

Ieteikt: