Bauska novada TIC piedalīsies Latvijas Tūrisma informācijas tirgū Ogrē

3. jūnijā, no plkst. 10.00 līdz 16.00, Ogrē vienlaikus ar pasākumu “Ģimenes diena” notiks VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgus.

Pasākumā piedalīsies arī Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs - tieši šajā dienā piedāvājot apkopotu aktuālo informāciju par Bauskas novada piedāvājumu ģimenēm ar bērniem. Savukārt, kā lielākiem, tā mazākiem klātesošajiem būs iespēja uzspēlēt aizraujošu viduslaiku spēli, kas iekļauta Bauskas pils muzeja interaktīvo programmu sarakstā - spēles uzvarētājiem būs iespēja iegūt pārsteiguma balvas no Bauskas novada tūrisma uzņēmējiem: gan piemiņas suvenīrus, gan gardumus no “Sviesta karameles” (novadā piedāvā radošo meistarklasi sviesta karameles gatavošanā), gan arī dāvanu kartes ģimenēm ar bērniem muzeja apmeklējumam no Bauskas Motormuzeja, Bauskas muzeja, Rundāles pils un Bauskas pils muzeja, atpūtas kompleksa “Miķelis” un Rundāles ūdensdzirnavu muzeja.
Tāpat tūrisma speciālisti pasākuma apmeklētājiem stāstīs par aktuālo novada tūrisma piedāvājumu, pasākumiem, kā arī piedāvās informatīvos materiālus.

Ieteikt: