Vai Jūs zinājāt, ka Latvijā mīt pavisam īstas miega peles? Ka patiešām ir iespējami lidojumi ar slotu? Ka arī starp jau pierastiem ēdieniem var atrast vēl neiepazītas, sen aizmirstas bērnības vai īpaši smalkas un modernas garšas? Ka ir tūkstošiem dažādu rožu šķirņu? Ka arī Latvijā var izbaudīt īstas ziemas un vasaras izklaides? Un ka pat gulēšana var kļūt par Piedzīvojumu ar lielo burtu? Turklāt var izrādīties, kas tas viss ir bijis tepat - jums pavisam tuvu... ZEMGALĒ!

Te ir iespēja ikvienam atklāt ko jaunu. Vai tā būtu sen cerēta aizbēgšana no pilsētas trokšņa, lai atpūtinātu ķermeni un prātu klusumā pie dabas, īstas svinības garšas kārpiņām, romantisks mirklis vai skaļi un priecīgi piedzīvojumi draugu un ģimenes lokā - to visu var atrast tepat blakus Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jēkabpils, Jelgavas novadā un Jelgavas valstspilsētā.

Ar ko tad visu šo novadu iepazīšanu sākt? Ar došanos dabā, aktīvo atpūtu, garšu baudījumu, svētku svinēšanu un vēstures iepazīšanu vai varbūt gluži vienkārši nakšņošanu skaistā vietā? Tas jau katra paša ziņā. Galvenais - spert pirmo soli un doties iepazīt jaunas pasaules un horizontus! Iespējams, Zemgalē jūs pārsteigs un iepriecinās pavisam negaidītos veidos.

Šī brošūra ir sagatavota ar Zemgales plānošanas reģiona visu pašvaldību finansiālu atbalstu. Klātienē brošūru iespējams saņemt Bauskas novada Tūrisma informācijas centrā Bauskā un Tūrisma informācijas punktā Vecumniekos.

 

Advise: