Ieteikt:

12. Jūlijs, 2024

no 19:00 līdz 23:00

PROGRAMMA:

  • No 19.00 - 23.00 visus priecēs dīdžejs [EX] DA BASS
  • Līdz 19.05 reģistrācija bērnu "MINION" sacensībām piepūšamajā atrakcijā.
  • 19.10 "MINION" sacensības bērniem.
  • 20.00 Mazās sacensības šautriņu mešanā.
  • 21.00 "BEER PONG" turnīrs 2v2!
  • 23.00 "BEER PONG" čempionu apbalvošana

(Pasākuma orientējošie laiki, pasākuma dienā var nedaudz atšķirties)

Pasākums norisināsies ārā Harvest House teritorijā. Būs gan galdiņi kur paēst ,gan chill zone kur ērti iekārtoties un izbaudīt atmosfēru ar mūsu gardajiem kokteiliem, gan playground zone, kur notiks turnīri un sacensības. Tev tur ir jābūt, GAIDĪTS IKVIENS! 

Ieeja pasākumā: BEZ MAKSAS!
Ziedojumiem jeb atbalstam pasākumu veidošanā kaste būs novietota pie ieejas durvīm .
Dalība "MINION" sacensībās BEZ MAKSAS. Sacensību čempionam balvā - Piepūšamo atrakciju apmeklējums visa vakara garumā BEZ MAKSAS. Atsevišķs piepūšamo atrakciju apmeklējums par atsevišķu samaksu.
Šautriņu mešanas sacensībās dalība BEZ MAKSAS. Balvā čempionam kokteilis.
BEER PONG turnīrs 2v2 paredzēts 18+. Turnīrā piedalīsies 16 komandas. Dalības maksa 10 EUR no komandas. Čempioniem GALVENĀ balva 50 EUR Harvest House dāvanu karte.
Šajā superīgajā dienā izbaudam mūziku, atmosfēru, ēdam, dzeram un veiksmi ikvienam aktivitāšu dalībniekam! 

[EX] DA BASS vārds Baltijas klubu kultūrā ir zināms jau vairāk nekā 25 gadus. Viņa kontā ir vairāki deju mūzikas hīti: “Riga Nights”, "Miami Freestyle", “Boring Games”, “Like A Melody”, “Love Is A Gift”, "Find My Way", "Fake", "Rising Up" un citi, kā arī viņš ir radījis vairākus klubos un radio stacijās bieži dzirdamus remiksus - tādus kā: “Love Injected”, “Heartbeat”, “Someone Who Needs Me”, “Line”, “Funny Girl”, '' Aijā", “Like I Do”, kas atzinīgi novērtēti arī ārpus Baltijas robežām. Viņš vēl arvien ir ne tikai viens atpazīstamākajiem un profesionālākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš Arēnā Rīga iesildīja pašu David Guetta un festivālā Weekend Festival Baltic trīs gadus pēc kārtas pārstāvēja Latviju, bet arī piektdienu radio SuperHits šova Klubu Klasika vadītājs.

Harvest House