Ieteikt:

20. Jūnijs, 2024 līdz 16. Jūnijs, 2024

no 16:00 līdz 22:00 20 EUR Biļetes
  • Saulgriežu priekšvakarā IGO mūzikas un makslas centrā “Ceplis” uz skatuves kāps pats Cepļa saimnieks, leģendārās balss īpašnieks dziedātājs IGO, kuram pievienosies komponists un pianists Jānis Strazds, ar kuru kopā gadu gaitā sarakstītas neskaitāmas dziesmas, radīta post-etno grupa “Vējturi” un arī koncertprogramma “Uguns” kuras ietvaros radītie skaņdarbi tiks izpildīti arī šajā koncertā. Saulgriežu noskaņu ar kokles spēli un dūdām radīs arī Ieva Tālberga, kuras repertuārā ir latviešu tautasdziesmas, kas raksturo saulgriežu laiku, bet ar perkusijām un celma bungu spēli tautisko mūziku papildinās Artis Gulbis.
  • No plkst. 16.00 Cepļa laukumā darbosies Saulgriežu tirgus, kurā ikvienam būs iespēja iegādāties ne tikai vietējos gardumus un amatnieku ražojumus, bet arī dažādus sitamos instrumentus un perkusijas, kurus vēlāk likt lietā un iesaistīties vakara Saulgriežu ieskaņas koncertā.
  • Plkst. 18.00 Cepļa 7. mājā tiks atklāta Saulgriežu tematikai veltīta izstāde, kuru aicināti apskatīt arī koncerta apmeklētāji.

IGO Ceplis