Apraksts

Brāļu laivām ir pieejamas 24 divvietīgas, 6 trīsvietīgas, 2 vienvietīgas laivas un viena gumijas laiva.

Ērti piemērotas laivu braucienam kompānijā, ar kolektīvu vai draugiem. Brāļu laivas ir ļoti ērtas, jo ir padomāts par atbalstu mugurai, kas nodrošina ērtu laivošanu, kā arī ir paredzēts nodalījums somām, kur ūdens droši glabāt mantas 80 litru mantu maisos. Laivošanā izmantojami parocīgi un ērti airi un visām paaudzēm piemērotas glābšanas vestes. Brāļu laivas ir ģimenes uzņēmums, kurš piedāvā laivu nomu Bauskā, Bauskas novadā vai kādā citā Jūsu izvēlētā Latvijas upē.


Piedāvājums
  • Pakalpojums ir pieejams jau sākot no viena laivotāja
  • Laivu braucieni gan ģimenēm, gan uzņēmumiem, kuri organizē saviem darbiniekiem atpūtas pasākumus
  • "Saulrieta laivošana" - maršrutā Bauska – Mežotne, romantiska laivošana divatā, meditatīva laivošana vienam vai arī skaists vakars draugu kompānijā. Vasaras vakari un gaišās naktis ir īpaši piemērotas saulrieta vērošanai, jo saulrieta krāsu atblāzma debesīs vēl ilgi ir redzama. Tie ir maģiski vakari, ko iemūžināt gan atmiņās, gan fotogrāfijās
  • “Zupošanas” pasākumi - sadarbībā ar “Medņu laivām” tiek organizēta laivošana pa dažādiem maršrutiem, noslēgumā tiek baudīts gards pašu gatavots ēdiens
  • Iespēja organizēt vecpuišu un vecmeitu ballītes
  • Pēc nepieciešamības tiek palīdzēts atrast un ieplānot maršrutu ar kempingiem, (ieteikums laicīgi plānot laivu braucienus ar kempingu rezervēšanu)

Ar Zemkopības ministrijas un Lauku atbalsta dienesta atbalstu, ''Brāļu laivas'' ir realizējušas projektu 22-06-AL07-A019.2102-000002 un iegādājušās 14gab., divvietīgus kajakus, 6gab.,trīsvietīgus kajakus un kajaku pārvadāšanas treileri. 

Cenas

Kajaku cena vienai dienai

Vienvietīgs 25 euro; Divvietīgs 30 euro; Trīsvietīgs 40 euro; Gumijas laiva 50 euro.-


Kajaku cenas divām dienām

Vienvietīgs 35 euro; divvietīgs 40 euro; trīsvietīgs 50 euro; Gumijas laiva 70 euro.-

‘’Zupošanas’’ pasākums

Dalības maksa 30 euro no personas


Laivas komplektācijā ietilps- airi, drošības vestes, ūdensizturīgais maiss.

Ieteikt: