Aprašymas

Jumpravmuižas parks ir viens no skaistākajiem un romantiskākajiem muižu parkiem Latvijā. Tas atrodas klinšainā Lielupes krastā ar Zemgalei neraksturīgu reljefu – dolomīta klinšu atsegumiem, gravām, avotiem strautiem un pat nelielu ūdenskritumu. Parka veidošana sākta 18. gs. beigās, balstoties uz 18. gs. romantisma estētiku.
Parkā joprojām saglabājušies izcili parka arhitektūras elementi - mākslīgās pilsdrupas Lielupes klinšainajā krastā ir vienīgās Latvijā, kas būvētas 18. gs. beigās. Parka gravā pie strauta atrodas bijusī kapela, kas kalpojusi arī kā romantisks vientuļnieka namiņš, bet dziļāk parkā pakalns ar muižas īpašnieku Līdinghauzenu-Volfu ģimenes kapiem, kurus kādreiz rotāja akmenī kalts sarkofāgs. Kapela – lūgšanu namiņš celta 19. gs. beigās kā romantiska ainavu parka arhitektūras elements. Šādi parka arhitektūras paraugi citur Latvijā vairs nav saglabājušies.
Šobrīd parks ir vieta, kur jebkura vecuma cilvēki var gūt enerģiju un gudrību no dabas, vērojot tās mieru un harmonisko līdzsvaru. Parkā papildus daudziem savvaļas iemītniekiem dzīvo dažādi mājdzīvnieki, kas palīdz rūpēties par parku dabiskajā veidā – zirgi, aitas, kazas, suņi, kaķis. Dažiem, īpaši bērniem var būt interesanti uzzināt, kas ir nepieciešams, lai šie dzīvnieki justos labi. Pēdējo gadu laikā Jumpravmuižas parks ir kļuvis par iecienītu kāzu rīkošanas vietu.

Happy Hobby Horses

Iespēja izbaudīt Jumpravas parka skaistumu seglos zirga mugurā gandrīz 3 metru augstumā no zemes! Pastaigas laikā, asistente izstāstīs īsu šīs vietas vēsturi.

Kavalieru māja

Labiekārtots viesu namiņš atrodas pašā parkā, tiek piedāvātas nakšņošanas iespējas 2 - 4 personām. 


Piedāvājums
  • Parka apskate ar ekskursiju
  • Kāzu rīkošanas vieta
  • Izjāde ar zirgu (1-4 pers.), fotosesijas ar zirgiem
  • Naktsmītnes

Kainos

Parka apmeklējums: 1 EUR/h
Tējas pauze parka skatā laukumā vienai personai:no  5 EUR/h
Veselību veicinošā izjāde ar zirgu ar tējas pauzi: no 30 EUR/h
Nakšņošana: no 115 EUR

Patarkite: