Meklē jauku un piedzīvojumiem bagātu vietu kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem?
Vai zināji, ka Bauskas novadā vari doties uz savu atrakciju parku vai uzspēlēt disku golfu? Vai zināji, ka novadā ir arī mini zoo dārzs un citas dzīvnieku apskates saimniecības, kur dzīvniciņus  ir iespējams pabarot? Bet, vai zināji, ka Bauskas novadā ir vairākas apslēptās mantas, kuras ir jāatrod?
Šis ceļvedis atbildēs uz iepriekš uzdotajiem jautājumiem - te atradīsi vairākas idejas aizraujošām skolēnu ekskursijām Bauskas novadā, kā arī informāciju par radošajām darbnīcām, degustācijām, dažādām aktīvās atpūtas aktivitātēm un izglītojošajām programmām.
Arī vairāki Bauskas novada muzeji (Bauskas pils, Bauskas muzejs, Bauskas motormuzejs, Rundāles pils muzejs) piedalās projektā "Latvijas skolas soma"  - sīkāka informācija Skolēnu piedāvājuma ceļvedī un Latvijas Skolas somas lapā - ŠEIT !

2024.gada tūrisma piedāvājums skolēniem ir papildināts - ieskaties!

Bauskas rātsnams ir ieviesis jaunu mērrīku, "Rūķumetru", kas ļauj atraktīvā veidā izzināt senos svarus un mērus, bet šā gada 1.maijā tūrisma sezonu atklās rekonstruētais V.Plūdona muzejs Lejenieki. Brunavas mālotava piedāvā iepazīt māla daudzveidību un īpašības gan PII vecuma bērniem, gan skolēniem, savukārt aktieru Amtmaņu muzejs "Zvanītāju Bukas" piedāvā radošās programmas gan sākumskolas, gan pamatskolas vecuma bērniem.
Savu darbību tūrisma nozarē uzsākuši jauni tūrisma pakalpojuma sniedzēji, kā piemēram, Vides izziņas sēta "Pie Ozoldārza", kas aicina pavadīt brīvo laiku dabā, piedāvājot vispārīgās vai tematiskās ekskursijas, meistarklases un citas aktivitātes, bet disku golfa parks Ziedoņos aicina būt aktīvās atpūtas baudītājiem.
Skaistkalnes magazīnas klēts pārsteigs ar interaktīvo ekspozīciju par Skaistkalnes karsta kritenēm, un to ģeoloģiskajiem procesiem, savukārt radošā studija "Lemo Art" piedāvā gūt izglītojošu pieredzi bērniem par bitēm un bišu pasauli, kā arī iespēju meistarklasē pagatavot sev kādu praktisku dāvanu.

Piedāvājumu esam papildinājuši ar ēdināšanas iespējām skolēnu grupām, lai jūsu atpūta Bauskas novadā būtu intelektuāli piepildīta un bezrūpīga!

Lai saulaini Bauskas novadā!

Patarkite: