Open

  • Viesnīca 24h

    Restorāns:
    Pirmdiena – Ceturtdiena, Svētdiena 11:00 – 21:00
    Piektdien- Sestdien 11:00 – 22:00

Description

Moderna trīs zvaigžņu viesnīca ar 72 numuriņiem, 130 vietām, restorānu, bāru un konferenču telpām un vasaras terasi. Izdevīgā novietojuma un augsto apkalpošanas standartu dēļ, to iecienījuši gan tūristi, kas vēlas tuvāk iepazīt Latvijas kultūrvēsturisko mantojumu, gan ceļotāji, kas vēlas atgūt spēkus pēc garām ceļā pavadītām stundām. Autoceļš Via Baltica atrodas vien 130 metru attālumā. 

Visos numuriņos ir pieejams rakstāmgalds, apkure, grīda ar paklāju, flīzēta / marmora grīda, drēbju skapis, duša, fēns, bezmaksas tualetes piederumi, tualete, televizors, tālrunis, kabeļtelevīzijas kanāli, modināšanas pakalpojums, bezmaksas Wi-Fi. 

Viesnīcā atļauti mājdzīvnieki. Viesiem pieejama bezmaksas stāvlaukums.

Restorāns

Viesnīcas restorānā “Mūza” tiek pasniegtas brokastis, piedāvātas kompleksās pusdienas, bet vakariņās tiek pasniegti klasiski Eiropas virtuves ēdieni. 


Piedāvājums
  • Vienvietīgi, divvietīgi (pieejami numuri ar vienguļamo gultu, gan divām atsevišķām gultām), trīsvietīgi, četrvietīgi numuri
  • Viens numurs ar saunu
  • Ģimenēm draudzīgs piedāvājums - ir pieejami ģimenes numuri, bērnu gultiņa, viesnīcas restorānā rotaļlietas, barošanas krēsliņš

Price

Viesnīcas numuru cenas:

Vienvietīgs nr. ar br. 40 EUR
Divvietīgs nr ar br. 60 EUR
Brokastis 7 EUR

Advise: