Description

Ģimenes veidots mājražošanas uzņēmums, kurā top gardas karameles. Ievas radītās, mājās gatavotās sviesta karameles ir roku darbs. Tās ir dabīgs produkts, bez konservantiem un krāsvielām, sastāv tikai no divām sastāvdaļām – sviesta un cukura. Sviesta karameles meistarklasē iespējams uzzināt darbnīcas rašanās stāstu, noskaidrot interesantākos vēstures faktus par cukura izcelsmi un tā ceļu līdz Latvijai, kā arī kopīgi ar meistari Ievu pagatavot sviesta karameles. Viss neapēstais tiks iesaiņots līdzi.
Nodarbības izglītojošās sadaļas ietvaros, bērni mācās par ātro ogļhidrātu, proti, cukuru ietekmi uz cilvēka organismu un atbildīgu to lietošanu uzturā kopsakarā ar veselīga uztura un dzīves veida principiem.
Piemērotais auditorijas vecums – no 5 gadiem līdz neierobežotam vecumam. Piesakot grupu, jāsniedz informācija par grupas sastāvu un tās dalībnieku vecumu, pēc, kura tiek piemērota meistarklases programma. Ja bērni ierodas ar savām ģimenēm, tad piemērotais auditorijas minimālais vecums nav ierobežots.


Piedāvājums
  • Sviesta karameles meistarklase (aptuvenais ilgums – 1 h)

Price

Meistarklase: 20 eur/pers

Skolēnu, pirmsskolas un senioru grupām 10 eur/pers

Tūristu grupām/uzņēmumiem/iestādēm sazināties individuāli

Advise: